KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6743193

nr 674 3193

Akvarell

signerad 1910, blomster, 23x29

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 december 2010
kl 18:58:30